Find a Job

Semeli Hotel - Καθαριστής/Καθαρίστρια (Cleaner)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SH07150
Type: Full time

Το ξενοδοχείο SEMELI στην Λευκωσία δέχεται αιτήσεις για θέση:

Καθαριστή - Καθαρίστριας/ Cleaner

Απαραίτητα προσόντα και προϋποθέσεις για αποδεκτές αιτήσεις / Qualifications:

  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακά καταλύματα / Work Experience as a Cleaner and/or Housekeeper
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας / Fluent in English and/or Greek Language
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικότητα / Team Spirit and Positive Personality

Καθήκοντα / Duties:

  • Διεκπεραίωση του όλου φάσματος Υπηρεσιών Καθαριότητας και Οροφοκομίας στο ξενοδοχείο το οποίο αφορά μεταξύ άλλων την ευθύνη καθαριότητας των Κοινόχρηστων Χώρων, των Δωματίων Διαμονής και της ευθύνης διαχείρισης του στεγνό-καθαριστηρίου της μονάδας.
  • Processing of the entire range of Cleaning and Housekeeping Services at the Hotel, which concerns, among other, the responsibility of cleaning the Common Areas, the Accommodation Rooms as well as the Management of the Dry-cleaning Facilities.

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο administration@semelihotel.com.cy αναφέροντας την θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

You may submit your CV via mail, by sending an e-mail to administration@semelihotel.com.cy declaring your area of interest.

Εναλλακτικά μπορείτε να περάσετε από την υποδοχή του ξενοδοχείου ώστε να συμπληρώσετε το αντίστοιχο έντυπο εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Alternatively, approach the Hotel Reception in order to fill in the Relevant Job Application Form.