Ψάξε τώρα

SEMELI HOTEL - Καθαριστής/Καθαρίστρια (Cleaner) για πλήρη απασχόληση

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SH07150
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το ξενοδοχείο SEMELI στην Λευκωσία δέχεται αιτήσεις για θέση:

Καθαριστή - Καθαρίστριας

Απαραίτητα προσόντα και προϋποθέσεις για αποδεκτές αιτήσεις:

  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακά καταλύματα
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικότητα

Καθήκοντα:

Διεκπεραίωση του όλου φάσματος Υπηρεσιών Καθαριότητας και Οροφοκομίας στο ξενοδοχείο το οποίο αφορά μεταξύ άλλων την ευθύνη καθαριότητας των Κοινόχρηστων Χώρων, των Δωματίων Διαμονής και της ευθύνης διαχείρισης του στεγνό-καθαριστηρίου της μονάδας.

Για αιτήσεις παρακαλώ πατήσετε το "Υποβολή Αίτησης" ή να μπορείτε να καλέσετε στο 22452121 για παράδοση στοιχείων επικοινωνίας.

Μπορείτε επίσης να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο administration@semelihotel.com.cy αναφέροντας την θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Εναλλακτικά μπορείτε να περάσετε από την υποδοχή του ξενοδοχείου ώστε να συμπληρώσετε το αντίστοιχο έντυπο εκδήλωσης ενδιαφέροντος.