Find a Job

Κλητήρας / Maintenance Officer

#IM66800
Type: Full time
IMH

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

Κλητήρα / MaintenanceOfficer

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Συλλέγει, παραλαμβάνει και παραδίδει αλληλογραφία ή εισερχόμενα και εξερχόμενα έγγραφα και αντικείμενα
  • Προγραμματίζει και να ακολουθεί τις πιο αποτελεσματικές διαδρομές για την παράδοση αγαθών
  • Αναλαμβάνει τη συντήρηση εταιρικού αυτοκινήτου, συλλογή αποδείξεων καυσίμων και μηνιαία επιθεώρηση του αυτοκινήτου
  • Παραλαμβάνει, φορτώνει και καταγράφει τα διάφορα αντικείμενα που πρέπει να παραδοθούν από και προς τον χώρο του ανάλογου συνεδρίου ή εκδήλωσης
  • Βοηθά στο στήσιμο των συνεδρίων και των εκδηλώσεων που διοργανώνει η IMH, με βάση τις ανάγκες του κάθε συνεδρίου και εκδήλωσης
  • Είναι υπεύθυνος για την ασφαλή μεταφορά και φύλαξη του εξοπλισμού των συνεδρίων
  • Είναι υπεύθυνος για συντήρηση του χώρου εργασίας για να διασφαλιστεί η λειτουργικότητα και η ασφάλεια
  • Αναλαμβάνει περιστασιακές χειρωνακτικές εργασίες στο χώρο του γραφείου, όπως για παράδειγμα επιδιορθώσεις γραφείων
  • Άλλα συναφή καθήκοντα

Απαιτούμεναπροσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Κατοχή πτυχίου ανώτερης εκπαίδευσης και προηγούμενη πείρα στον συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην

ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη

«KLITIRAS», μέχρι και τις 5 Μαΐου 2024.

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

IMH

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820 | www.imhbusiness.com