Find a Job

Βοηθός Φαρμακείου - Έγκωμη

#LL66441
Type: Full time
Lapieto Ltd

Ζητείται άτομο για πλήρη απασχόληση ως Βοηθός Φαρμακείου στην Έγκωμη, Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων

  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας

  • Προηγούμενη εμπειρία ή/και Δίπλωμα Βοηθού Φαρμακείου θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου

  • Διαχείριση τιμολογίων

  • Παροχή οποιασδήποτε βοήθειας στον/ην φαρμακοποιό

Ωράριο:

  • Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή: 8:00 - 13:30 και 15:00 - 18:30 Χειμώνα (16:00 - 19:30 Καλοκαίρι)

  • Τετάρτη & Σάββατο: 8:00 - 13:30

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει:

  • Μηνιαίο μισθό

  • 13ο μισθό

  • Προμήθεια

  • Ταμείο Προνοίας

  • Επίδομα εφημερίας

  • Άλλα ωφελήματα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: jobs@stpharmacies.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης (Βοηθός Φαρμακείου – Έγκωμη) στο θέμα του email.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?