Ψάξε τώρα

Βοηθός Φαρμακείου - Στρόβολος, Λευκωσία

#LL66441
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Lapieto Ltd

Ζητείται άτομο για πλήρη απασχόληση ως Βοηθός Φαρμακείου στον Στρόβολο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή

  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων

  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας

  • Απαραίτητο το δίπλωμα βοηθού φαρμακείου ή προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση – θα αξιολογηθούν μόνο υποψήφιοι κάτοχοι διπλώματος ή με σχετική εμπειρία

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Προώθηση προϊόντων

  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου

  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου

  • Διαχείριση τιμολογίων/παραγγελιών

  • Παροχή οποιασδήποτε βοήθειας στον Φαρμακοποιό και εκτέλεση οδηγιών από αυτόν/ήν

  • Εκτέλεση διάφορων άλλων εργασιών που σχετίζονται-απορρέουν με τις αρμοδιότητες-καθήκοντα ενός φαρμακείου

Ωράριο:

  • Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή: 8:00 - 13:30 και 15:00 - 18:30 Χειμώνα (16:00 - 19:30 Καλοκαίρι)

  • Τετάρτη & Σάββατο: 8:00 - 13:30

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει:

  • Μηνιαίο μισθό

  • 13ο μισθό

  • Προμήθεια

  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: jobs@stpharmacies.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης (Βοηθός Φαρμακείου – Στρόβολος) στο θέμα του email.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.