Find a Job

Καθαρίστρια/ης Παραγωγής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MP64931
Type: Full time

Η φαρμακευτική εταιρεία Mundipharma Pharmaceuticals ζητά καθαρίστρια/η για τους χώρους της παραγωγής στη Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου προς άμεση εργοδότηση.

Ωράριο με σύστημα βάρδιας με εβδομαδιαία εναλλαγή ως εξής: Δευτέρα με Πέμπτη 07:00-15:30/ 14:30-23:00 και Παρασκευή 07:00-14:45/15:15-23:00.

Ακάθαρτος Μηνιαίος Μισθός: €1000 + επίδομα βάρδιας + διπλός ωριαίος μισθός για εργασία το Σάββατο (προαιρετικό).

Καθήκοντα:

  • Καθαρίζει καθορισμένους χώρους του κτιρίου όπως χώροι παραγωγής, καθαρισμός βαρελιών παραγωγής, τοίχων, πατώματων, αλλαγή καλάθων και μεταφορα σκουπιδιών σε εξωτερικούς καλάθους κτλ.)

  • Καθαριζει εξωτερικούς χώρους του κτιρίου (περιμετρικά)

  • Τηρεί όλους τους κανονισμούς ασφάλειας και υγείας

  • Γνωστοποιεί στον υπεύθυνο συντήρησης ανάγκες επισκευής

  • Αντικαταστεί άλλες/ους συνάδελφους εν απουσία

Προσόντα

Το ιδανικό άτομο θα πρέπει να:

  • Μιλά και να διαβάζει στην ελληνική γλώσσα

  • είναι τυπικό στο ωράριο και σε όλους τους κανονισμούς

  • είναι πολύ σχολαστικό με την καθαριότητα

  • είναι συνεργάσιμο με καλή επικοινωνία

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει μηνιαίο μισθό, επίδομα απογευματινής βάρδιας, ταμείο προνοίας, ιδιωτικό σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψη, έκπτωση στα εταιρικά προϊόντα και ένα πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο τηλέφωνο 22815657 για διευθέτηση ραντεβού ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@mundipharma.com.cy μεχρι τις 5/4/2024.

Η Mundipharma Pharmaceuticals Ltd βρίσκεται στην Οθέλλου 13, Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου και είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.