Ψάξε τώρα

Καθαρίστρια/ης Γραφείων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MP64931
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η φαρμακευτική εταιρεία Mundipharma Pharmaceuticals ζητά καθαρίστρια/η για τα γραφεία της στη Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου προς άμεση εργοδότηση.

Ωράριο: Δευτέρα με Πέμπτη 07:00-15:30 και Παρασκευή 07:00-14:45

Ακάθαρτος Μηνιαίος Μισθός: €1000

Καθήκοντα:

  • Καθαρίζει καθορισμένους χώρους του κτιρίου όπως γραφεία και κοινόχρηστους χώρους (ξεσκόνισμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα, αλλαγή καλάθων και μεταφορα σκουπιδιών σε εξωτερικούς καλάθους κτλ.)

  • Καθαριζει εξωτερικούς χώρους του κτιρίου (περιμετρικά)

  • Τηρεί όλους τους κανονισμούς ασφάλειας και υγείας

  • Γνωστοποιεί στον υπεύθυνο συντήρησης ανάγκες επισκευής

  • Αντικαταστεί άλλες/ους συνάδελφους εν απουσία

Προσόντα

Το ιδανικό άτομο θα πρέπει να:

  • είναι τυπικό στο ωράριο και σε όλους τους κανονισμούς

  • είναι πολύ σχολαστικό με την καθαριότητα

  • είναι συνεργάσιμο με καλή επικοινωνία

  • μιλά ελληνικά

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει μηνιαίο μισθό, ταμείο προνοίας, ιδιωτικό σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψη, έκπτωση στα εταιρικά προϊόντα και ένα πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο τηλέφωνο 22815657 για διευθέτηση ραντεβού ή να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@mundipharma.com.cy μεχρι τις 8/3/24.

Η Mundipharma Pharmaceuticals Ltd βρίσκεται στην Οθέλλου 13, Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου και είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.