Find a Job

Θέση Τεχνικού Συστημάτων Ασφαλείας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SP53598
Type: Full time

ΘΕΣΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής στον Κλάδο Ηλεκτρολογίας
  • Τουλάχιστον 2 έτη πείρα σε Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας ή Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων
  • Βασικές Γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Άδεια οδήγησης
  • Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων

Χαρακτηριστικά:

  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ομαδικό πνεύμα σοβαρότητα και εχεμύθεια

Καθήκοντα:

  • Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας
  • Καλωδιώσεις και Υποδομές για Συστήματα Ασφαλείας
  • Προγραμματισμός και Παραμετροποίηση των Συστημάτων
  • Τεχνική Υποστήριξη και επίλυση προβλημάτων

Προσφέρεται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ο Μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • 21 Ημέρες Άδεια, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ΓΕΣΥ και ότι προβλέπεται από σχετικές νομοθεσία

Αποστολή Βιογραφικού στο Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο: pa@securiton.com.cy ή τηλεφωνικώς στο 25822960

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με απόλυτη εχεμύθεια.