Find a Job

Πολιτικός Μηχανικός Γραφείου για άμεση πρόσληψη

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#OE44155
Type: Full time

Η εργοληπτική εταιρεία Σταύρος Α. Σταύρου ΛΤΔ, με έδρα τη Λευκωσία, ζητεί να προσλάβει έμπειρο Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου, εγγεγραμμένο στο ΕΤΕΚ, για τα νέα της έργα στη Λεμεσό.

Άμεση πρόσληψη. Έναρξη έργων τον Οκτώβρη.

Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία τουλάχιστον δυο χρόνων σε παρόμοια θέση απαραίτητη.

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη εργοταξίου
  • Οργάνωση έργου
  • Υποβολή εκτελεσθείσας εργασίας
  • Συντονισμός και έλεγχος υπο-εργολάβων
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα εμπίπτουν στην θέση Μηχανικού Εργοταξίου

Απολαβές : €30,000 χρονιαία αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλώ όπως αποστείλουν βιογραφικά σημειώματα μαζί με συνοδευτικές επιστολές στην ηλ.διεύθυνση info@sastavrou.com μέχρι τις 30/09/2022.