Find a Job

Γραμματέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#TC11740
Type: Full time

Το ελεγκτικό γραφείο Toulla Constantinou & Associates, εκ μέρους πελάτη τους  (Γκαράζ αυτοκινήτων) ,   ζητεί άτομο για τη θέση γραμματέως, για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα / Καθήκοντα:

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS OFFICE)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και της Ελληνικής  γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Απαραίτητη προηγούμενη πείρα στη θέση γραμματέως σε γκαράζ αυτοκινήτων
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Κάτοχος άδειας οδηγού

Μισθός αναλόγως προσόντων

Ώρες εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή  8:00πμ - 1:00μμ   2:30μμ – 5:30μμ

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση accounting@rcaccountingservices.com με θέμα ''Κενή Θέση Γραμματέα''