Ψάξε τώρα

Γραμματέας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TC11740
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το ελεγκτικό γραφείο ToullaConstantinou & Associates, εκ μέρους πελάτη τους  (Γκαράζ αυτοκινήτων) ,   ζητεί άτομο για τη θέση γραμματέως, για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα / Καθήκοντα:

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MSOFFICE)

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και της Ελληνικής  γλώσσας

  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Απαραίτητη προηγούμενη πείρα στη θέση γραμματέως σε γκαράζ αυτοκινήτων

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου

  • Αρχειοθέτηση εγγράφων

  • Κάτοχος άδειας οδηγού

Μισθός αναλόγως προσόντων

Ώρες εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή  8:00πμ - 1:00μμ   2:30μμ – 5:30μμ

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση accounting@rcaccountingservices.com με θέμα ''Κενή Θέση Γραμματέα''

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;