Find a Job

Οργάνωση Παραπληγικών Κύπρου (Ο.ΠΑ.Κ) - Εργασιακός Ψυχολόγος ή Σύμβουλος Ανθρώπινου Δυναμικού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA09801
Type: Part time / Contract

Θέση Εργασίας: Εργασιακού Ψυχολόγου ή Σύμβουλου Ανθρώπινου Δυναμικού

Η Οργάνωση Παραπληγικών Κύπρου (Ο.ΠΑ.Κ) ζητά να προσλάβει για μερική απασχόληση ή μίσθωση υπηρεσιών Εργασιακού Ψυχολόγου (Occupational Psychologist) ή Σύμβουλο Ανθρώπινου Δυναμικού με έδρα την Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο για τις πιο πάνω ειδικότητες
  • Σχετική παρόμοια εμπειρία τουλάχιστο 2 χρόνια
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία

Κύρια Καθήκοντα

1. Αποτελεσματική επικοινωνία με το προσωπικό της οργάνωσης
2. Βελτίωση του εργασιακού περιβάλλοντος συμπεριλαμβανομένου,
a. της επίδοσης
b. της επικοινωνίας
c. της επαγγελματικής ικανοποίησης και ασφάλειας
3. Επίλυση θεμάτων με σκοπό την στήριξη και ενίσχυση της ποιότητας υπηρεσίας που παρέχεται
4. Την αξιολόγηση, επαγγελματική κατάρτιση και αποτελεσματική διαχείριση, συστατικά της εύρυθμης λειτουργίας

Για περισσότερες πληροφορίες ή για εκδήλωση ενδιαφέροντος παρακαλώ αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα και επιστολή ενδιαφέροντος kyriacos.michael@opak.org.cy μέχρι τις 10/08/2019 με θέμα «Εργασιακού Ψυχολόγου ή Σύμβουλο Ανθρώπινου Δυναμικού Ο.ΠΑ.Κ».