Find a Job

Σύμβουλος Πωλήσεων (Sales Assistant)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#WO09533
Type: Full time / Part time

Κυπριακή εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο πώλησης ειδών ένδυσης παγκοσμίου φήμης όπως Napapijri, Vans, The North Face, Lee, Wrangler & Reef αναζητά άτομα για μερική ή πλήρη απασχόληση για τη θέση του/της Συμβούλου Πωλήσεων, με ευχάριστη προσωπικότητα και πάθος για δουλειά για να στελεχώσουν τα καταστήματα στο νέο εμπορικό κέντρο της Λευκωσίας στην περιοχή Λακατάμιας (Nicosia Mall).

Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Ποιοτική και άμεση εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και απογραφή εμπορευμάτων
  • Σωστή διαχείριση προϊόντων στην αποθήκη και στο χώρο του καταστήματος
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα στελέχη του καταστήματος
  • Παρακολούθηση και επίτευξη στόχων πωλήσεων του καταστήματος

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος Απολυτηρίου Λυκείου
  • Κατοχή πανεπιστημιακού διπλώματος θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή επικοινωνία στην Αγγλική γλώσσα
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία στον τομέα λιανικής πώλησης
  • Γνώσεις σχετικά με τον χώρο της ένδυσης, των πωλήσεων και τις ανάγκες των πελατών
  • Εμπειρία χειρισμού συστήματος POS

Επιπρόσθετα προσόντα:

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα και συνεργασία με συναδέλφους
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Διαθεσιμότητα και ευελιξία για εργασία με σύστημα βάρδιας

Πακέτο απολαβών

  • Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν, θα λάβουν ένα ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.

Παραλαβή Αιτήσεων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση hr@worldmonger.com.cy