Find a Job

Μέλαθρο Αγάπης της Φιλοπτώχου Αδελφότητας Αγίων Ομολογητών - Γραμματειακός – Διοικητικός Λειτουργός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA00689
Type: Full time

Το Μέλαθρο Αγάπης της Φιλοπτώχου Αδελφότητας Αγίων Ομολογητών ζητά να προσλάβει Γραμματειακό – Διοικητικό Λειτουργό για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα

  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Word / Excel )
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση.
  • Άδεια οδήγησης.
  • Πτυχίο ή Δίπλωμα θεωρείται επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γραμματειακές εργασίες
  • Παρακολούθηση εκκρεμοτήτων Γραφείου
  • Διαχείριση αλληλογραφίας
  • Οργάνωση Γραφείου
  • Εξωτερικές εργασίες

Αποστολή Βιογραφικών στο email filoptochos@cytanet.com.cy ή στο φαξ 22663742 μέχρι τις 28 Σεπτεμβρίου 2018.

Για περισσότερες πληροφορίες στο 22681006.