Find a Job

Sales & Marketing Coordinator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA68402
Type: Full time

Tο Carierista.com, μία από τις κορυφαίες ιστοσελίδες εύρεσης εργασίας, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά ένα δυναμικό και φιλόδοξο άτομο για την θέση Sales & Marketing Coordinator για να ενισχύσει την ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει την ευκαιρία να εργαστεί σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον, συμβάλλοντας στην ανάπτυξη και υλοποίηση στρατηγικών πωλήσεων και μάρκετινγκ που θα προωθήσουν τις υπηρεσίες μας και θα ενισχύσουν την παρουσία μας στην αγορά.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και εφαρμογή στρατηγικών μάρκετινγκ για την προώθηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας.
  • Διαχείριση και βελτιστοποίηση των καμπανιών ψηφιακού μάρκετινγκ (Google Ads, Social Media, Email Marketing).
  • Παρακολούθηση και ανάλυση της απόδοσης των πωλήσεων και των μάρκετινγκ δραστηριοτήτων.
  • Συνεργασία με την ομάδα πωλήσεων για την ανάπτυξη και υλοποίηση πλάνων πωλήσεων.
  • Δημιουργία και διαχείριση περιεχομένου για τις ψηφιακές πλατφόρμες της εταιρείας.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με πελάτες και συνεργάτες.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Μάρκετινγκ, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικών Επιστημών, Επικοινωνίας και Μέσων ή συναφή τομέα.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση ψηφιακού μάρκετινγκ και εργαλείων ανάλυσης δεδομένων.
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και αποτελεσματικής επικοινωνίας.
  • Δημιουργική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά).

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.
  • 13ο Μισθό
  • Σύστημα κινήτρων (Bonus & Commission Scheme)
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.
  • Eυχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Εργασία από το σπίτι

Αν πιστεύετε ότι πληροίτε τις παραπάνω προϋποθέσεις και θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα και μία συνοδευτική επιστολή στο info@carierista.com

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!