Find a Job

Χειριστής / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής

#GB67980
Type: Full time
Γρηγορίου Β.Ε. Λτδ

Η εταιρεία Αλλαντικών Γρηγορίου ζητά να προσλάβει Χειριστή / Χειρίστρια Μηχανών Παραγωγής στο εργοστάσιο της στον Ύψωνα.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός μηχανών παραγωγής.

  • Συναρμολόγηση, λύσιμο και πλύσιμο μηχανών παραγωγής.

  • Βοηθητικές εργασίες στα διάφορα τμήματα παραγωγής.

  • Εφαρμογή κανόνων ασφάλειας και υγείας στον χώρο εργασίας καθώς επίσης προσωπικής υγιεινής και ασφάλειας των προϊόντων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η σχολής μέσης εκπαίδευσης ή τεχνικής σχολής.

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

  • Συνεργάσιμο και εργατικό άτομο.

  • Υπευθυνότητα.

Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωράριο εργασίας:

  • Πενθήμερη (Δευτέρα – Παρασκευή) πρωϊνή εργασία (7:00 – 15:45).

  • 38 ώρες την εβδομάδα.

Αποδοχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

  • 13ος και 14ος μισθός.

  • Ταμείο προνοίας.

  • 20 μέρες πληρωμένη ετήσια άδεια.

Αν σας ενδιαφέρει αυτή η θέση, παρακαλώ να στείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι 10 Ιουνίου 2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@grigoriou.com.cy