Find a Job

Πωλήτριες/τες (Νυχτερινή Βάρδια)

#NP67682
Type: Full time
N. PAPANTONIOU BAKERIES LTD

Θέση Εργασίας – Πωλήτριες/τες

Η εταιρία Papantoniou Bakeries επιθυμεί να εργοδοτήσει για τα καταστήματά της σε Πάφο και Λεμεσό Νυχτερινή βάρδια.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

• Εξαιρετικής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών με βάση τα πρότυπα εξυπηρέτησης που έχει θέσει η εταιρεία
• Χρήση ταμείου
• Διασφάλιση της άριστη εμφάνισης και λειτουργικότητας του καταστήματος
• Διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του καταστήματος
• Σωστή διαχείριση των αποθεμάτων του καταστήματος
• Εναρμόνιση με τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της εταιρείας

Δεξιότητες/Προσόντα υποψηφίου:

• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
• Γνώση Ελληνικής γλώσσας
• Βασικές γνώσεις Η/Υ
• Ακεραιότητα χαρακτήρα

Η εταιρία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών με δυνατότητα εξέλιξης εντός της επιχείρησης. Προσφέρεται επίσης 13ος μισθός.

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail: hr@papantonioubakeries.com ή να επικοινωνήσουν με την εταιρία μας στο τηλέφωνο: +357 26600768

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?