Find a Job

Βοηθός Αποθήκης- Λευκωσία

#SF67627
Type: Full time
Symeonides Fashion House Ltd

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer, ζητά να προσλάβει:

Βοηθό Αποθήκης – Λευκωσία

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Σωστή διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους
  • Διαχείριση παραγγελιών των καταστημάτων
  • Ετοιμασία ηλεκτρονικών παραγγελιών
  • Ετοιμασία και αποστολή προϊόντων στα καταστήματα
  • Συμμετοχή στις απογραφές της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Κατοχή άδειας χειριστής περονοφόρου (Forklift) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • 20% έκπτωση στα προϊόντα Marks & Spencer
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Costa Coffee και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.euή να επικοιωνήσουν για παραιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680