Find a Job

Merchandiser (Στοιβαδόρος)

#QT67560
Type: Full time
QUALIFOOD TRADING LTD

Καθήκοντα:

  • Καταγραφή προϊόντων προς αναπλήρωση ραφιών εντός της υπεραγοράς.
  • Φόρτωση προϊόντων από τις αποθήκες / θαλάμους των υπεραγορών και τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια.
  • Έλεγχος ημερομηνιών των προϊόντων.
  • Διατήρηση σωστής εικόνας των προϊόντων της εταιρείας στα ράφια.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση απαραίτητη.
  • Άδεια Οδήγησης (χειροκίνητο / manual).
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης της πίεσης.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών.
  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Δυναμικός και οργανωτικός χαρακτήρας.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Bonus.
  • Ταμείο προνοίας.
  • Ευκαιρίες ανέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στοsales@qualifood.com.cy