Find a Job

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Ασθενών για το Τμήμα Πρώτων Βοηθειών

#YP67551
Type: Full time
Ygia Polyclinic Private Hospital Ltd

H Πολυκλινική Υγεία στα πλαίσια επέκτασης και συνεχούς βελτίωσης της ποιότητας των υπηρεσιών της, αναζητά Λειτουργό Εξυπηρέτησης Ασθενών για το Τμήμα Πρώτων Βοηθειών.

To άτομο θα εργάζεται πρωινά και απογευματινά ωράρια.

Καθήκοντα:

• Υποδοχή και επικοινωνία με τους ασθενείς του Τμήματος Πρώτων Βοηθειών

• Ενημέρωση των ασθενών για την ώρα αναμονής και τήρηση σειράς προτεραιότητας των ασθενών

• Επίλυση τυχών προβλημάτων που θα προκύψουν στο Τμήμα Πρώτων Βοηθειών

• Διευθέτηση ιατρικών επισκέψεων για τα εξωτερικά ιατρεία του νοσοκομείου

• Εκτελεί οτιδήποτε άλλο σχετικό με τη θέση του/της ανατεθεί

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Δίπλωμα ή Πτυχίο στη Διοίκηση Γραφείου, Γραμματειακά ή άλλο συναφές πεδίο

• Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών σε τομείς υγείας είναι απολύτως απαραίτητο

Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας στο γραπτό και προφορικό λόγο

• Πολύ καλή γνώση/χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Προσφέρονται:

• 13ος μισθός

• Ταμείο Προνοίας

• Προοπτικές ανέλιξης

• Πρόγραμμα ένταξης νέων εργοδοτουμένων

• Συνεχής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη

• Φιλικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

Για να υποβάλετε την αίτηση σας μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@ygiapolyclinic.com (αναγράφοντας Λειτουργός Εξυπηρέτησης Ασθενών) ή να πατήσετε εδώ για να υποβάλετε ηλεκτρονικά την αίτηση σας.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στα τηλέφωνα +357 25884758 ή +357 25884941.