Find a Job

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Τμήματος Πίτσας/Σάντουιτς (Ύψωνας)

#SB67364
Type: Full time
Sigma Bakeries Ltd

Ζητείται λειτουργός εξυπηρέτησης πελατών για το τμήμα πίτσας και σάντουιτς για το κατάστημα της SIGMA BAKERIES LTD στον Ύψωνα, για άμεση πρόσληψη.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Δημιουργία και ψήσιμο πίτσας και σάντουιτς βάση παραγγελιών πελατών

Προσόντα:

  • Εμπειρία στην παρασκευή και ψήσιμο πίτσας

  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας

  • Οργανωτικές ικανότητες και ικανότητα εργασίας υπό πίεση.

  • Κάτοχος μέσου μεταφοράς

  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Πληροφορίες:

  • Πλήρης απασχόληση αορίστου χρόνου

  • Εξαήμερη εργασία (περιλαμβανομένων Κυριακών)

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

  • Θετικό, φιλικό εργασιακό περιβάλλον.

  • Ευκαιρίες ανέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο work@sigmabakeries.com.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?