Find a Job

Φρουρός Ασφαλείας

#DR67308
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους πελάτη μας, ενός από τους μεγαλύτερους παρόχους εξειδικευμένων υπηρεσιών ασφάλειας στην Κύπρο και ένας από τους μεγαλύτερους σε ολόκληρη την Ευρώπη, προσλαμβάνουμε Φρουρούς ασφαλείας για το παλαιό και το νέο Λιμάνι Λεμεσού.

Προϋποθέσεις και προσόντα
• Άδεια φρουρού ασφαλείας (Σε περίπτωση που δεν υπάρχει θα σας υποστηρίξουμε να την αποκτήσετε)
• Εναρμόνιση με τους κανόνες ασφαλείας
• Ευγένεια και θετικότητα

Καθήκοντα και αρμοδιότητες
• Παρακολούθηση και επιτήρηση της περιοχής του λιμανιού με βάρδιες
• Επιτήρηση και επίβλεψη Κρουαζιερόπλοιων
• Έλεγχος των εισερχόμενων και εξερχόμενων οχημάτων και ατόμων
• Ανίχνευση και αντιμετώπιση παραβάσεων ασφαλείας
• Συνεργασία με τις αρμόδιες αρχές σε περίπτωση εκτάκτων περιστάσεων

Παροχές
• Ένα ελκυστικό και ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
• Bonus
• Πληρωμένες άδειες
• Αυξήσεις κάθε 2 χρόνια
• Πληρωμένα διαλείμματα
• Τακτικές εκπαιδεύσεις
• Φιλικό, ασφαλές και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους εδώ.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?