Find a Job

Ζητούνται Σερβιτόροι/Σερβιτόρες για τo εστιατόριο Πυξίδα στη Λευκωσία για ολόχρονη εργασία.

#PF67300
Type: Full time
Pyxida Fish Restaurants

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια στη θέση του Σερβιτόρου/ας
  • Άνετος χειρισμός σερβιρίσματος (silver service) και άνοιγμα/σερβίρισμα κρασιού
  • Άψογος χειρισμός της Ελληνικής γλώσσας. Αγγλική και Ρωσική ομιλία θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα εργασίας:

  • Άρτια, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση πελατών
  • Εξαιρετική γνώση του μενού και παροχή συμβουλών και προτάσεων στους επισκέπτες
  • Λήψη παραγγελιών φαγητών και ποτών
  • Ετοιμασία εστιατορίου, στρώσιμο τραπεζιών
  • Υποστήριξη σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο που ανατίθενται από τη Διεύθυνση
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Μισθός αναλόγως προσόντων.

24 ημέρες πληρωμένη άδεια.

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται σε ψηφιακή μορφή στο ηλ. ταχ.: hr@pyxidafishtavern.com

Τηλέφωνο: 99910580