Find a Job

Τεχνικός Padel

#DR67266
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους πελάτη μας, μια από τις πιο εδραιωμένες και μεγαλύτερες εταιρείες με γήπεδα Padel σε Κύπρο και Ελλάδα, αναζητούμε έναν τεχνικό Padel.

Προϋποθέσεις και προσόντα:

  • Δεν χρειάζεται προηγούμενη εμπειρία στα γήπεδα Padel

  • Προηγούμενη εμπειρία σε χειρωνακτική εργασία

  • Φιλική και επικοινωνιακή προσωπικότητα

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση, εγκατάσταση και επισκευή γηπέδων και εξοπλισμού Padel σε διάφορα σημεία της Κύπρου

  • Υποστήριξη στους πελάτες για τη ρύθμιση και προσαρμογή του εξοπλισμού του γηπέδου

Παροχές:

  • Υψηλός Καθαρός Μισθός

  • Εργασία Δευτέρα με Παρασκευή

  • Επιπρόσθετη υπερωριακή αμοιβή

  • Πληρωμένες άδειες

Τέλος, η DartRecruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους εδώ.