Find a Job

Ηλεκτρολόγος

#EE67155
Type: Full time
EICC Electrical Installation Ltd

Η εταιρεία EICC Electrical Installations Ltd, επιθυμεί να ένταξή στο δυναμικό της
Ηλεκτρολόγους και Βοηθούς Ηλεκτρολόγους στην Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα: Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις, καλωδιώσεις, τοποθέτηση
κουτιών, σωλήνων κτλ.

Προσόντα: Δίπλωμα Τεχνικής Σχολής στον κλάδο των ηλεκτρολόγων ή άλλο
σχετικό δίπλωμα, πείρα πέραν των 2 χρόνων, επαγγελματική συνέπεια και
υπευθυνότητα, συνεργάσιμος με ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από
πίεση.

Ωράριο Εργασίας: Ευέλικτο ωράριο εργασίας (8 ώρες)
Μισθός, ωφελήματα, άδειες: Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας, μπόνους
επίτευξης στόχων, 21 ημέρες άδεια τον χρόνο, συνεχείς εκπαίδευση.

Για αποστολή βιογραφικού στην ηλεκτρονική διεύθυνση
info@eicc-electrical.com με θέμα «Θέση εργασίας ηλεκτρολόγου» ή
επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99 079 334.