Find a Job

Sales Representative

#ML66913
Type: Full time
Marketing Ltd

Αναζητάμε Αντιπρόσωπο Πωλήσεων με εξαιρετικές ικανότητες πώλησης

Έχεις πάθος για τις πωλήσεις και είσαι οργανωτικό άτομο με πολύ καλές ικανότητες επικοινωνίας ?

Ψάχνουμε 2 αντιπρόσωπους πωλήσεων για να ενταχθούν στην ομάδας μας!

Position: Sales Representative

Location: Larnaca

Καθήκοντα:

  1. Επικοινωνία με πελάτες και η παροχή άριστης εξυπηρέτησης
  2. Ανάπτυξη πελατολογίου
  3. Ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας και πραγματοποίηση νέων πωλήσεων

Προσόντα:

  1. Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  2. Πολύ καλή διαχείριση χρόνου
  3. Επαγγελματική νοοτροπία
  4. Δυναμικός και ευχάριστος χαρακτήρας
  5. Ομαδικότητα και συνεργασία

Παρέχονται:

  1. Πλήρης εκπαίδευση από τους καλύτερους εκπαιδευτές της εταιρείας
  2. Σταθερή και μόνιμη εργασία (Δευτέρα με Παρασκευή)
  3. Planner και υλικό της εταιρείας
  4. Ευκαιρίες ανέλιξης
  5. Επαγγελματικά ταξίδια

Γίνονται δεκτές αιτήσεις από έμπειρα και άπειρα άτομα, δεν είναι απαραίτητη η προηγούμενη προυπηρεσία.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: cvsalesmarketing1@gmail.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?