Find a Job

Νοσηλευτές/Νοσηλεύτριες

#DR66765
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους των μεγαλύτερων ιδιωτικών νοσοκομείων στη Κύπρο, αναζητούμε να προσλάβουμε Νοσηλευτές/Νοσηλεύτριες σε όλες τις επαρχίες.

Προϋποθέσεις και προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα ή τίτλος ή ισότιμο προσόν στη Γενική Νοσηλευτική.

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική και διοικητική ικανότητα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία.

ΚαθήκοντακαιΑρμοδιότητες:

  • Γενικά νοσηλευτικά καθήκοντα.

  • Ανάληψη καθηκόντων αναλόγως της θέσης και του τμήματος.

  • Παροχή προαγωγής υγείας, συμβουλευτικής και εκπαίδευσης σε ασθενείς και οικογένειες.

  • Χορήγηση φαρμάκων και άλλων εξατομικευμένων παρεμβάσεων για θεραπεία.

  • Συντονισμός φροντίδας ασθενών, σε συνεργασία με ένα ευρύ φάσμα επαγγελματιών υγείας.

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.

  • Πληρωμένη διαμονή.

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και συνεχούς επαγγελματικής ανάπτυξης.

  • Η ετήσια άδεια ανάπαυσης παραχωρείται με πλήρεις απολαβές.

  • Παρέχονται σε όλους τους εργαζόμενους άδεια μητρότητας, άδεια πατρότητας, γονική, άδεια φροντίδας νεογνού όπως αυτές καθορίζονται από τις σχετικές Νομοθεσίες της Κυπριακής Δημοκρατίας.

  • Επιδόματα και Bonus

  • 13ος μισθός

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@dart-recruitment.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ως θέμα.