Find a Job

Φαρμακοποιός

#DR66764
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Αναζητούμε φαρμακοποιούς για τη μεγαλύτερη εταιρεία στον τομέα των φαρμακευτικών προϊόντων και φαρμακείων στην Κύπρο.

Προϋποθέσεις καιΠροσόντα:
- Πτυχίο Φαρμακευτικής
- Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
- Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
- Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ
- Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
- Ακεραιότητα, επαγγελματισμός και ικανότητα οργάνωσης

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:
- Εξυπηρέτηση και παροχή συμβουλών προς τους πελάτες
- Εφαρμογή του συστήματος Γενικού Συστήματος Υγείας (ΓεΣΥ)
- Ευθύνη για την ομαλή λειτουργία του φαρμακείου

Παροχές:
- Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων και πείρας)
- 13ος μισθός
- Ταμείο Προνοίας

Τέλος, η Dart Recruitment θα βρίσκεται συνεχώς δίπλα στον υποψήφιο/α που θα επιλεχθεί για να τον/την στηρίζει σε θέματα καρίερας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@dart-recruitment.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ως θέμα.