Find a Job

Βοηθοί Αποθήκης

#LT66540
Type: Full time
LONDOU TRADING LTD

Η Εταιρεία LONDOU TRADING LTD, εισαγωγείς τροφίμων και ποτών, ζητά για άμεση εργοδότηση Βοηθούς Αποθήκης για την πόλη και επαρχία Λάρνακας.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Παραλαβή και προετοιμασία παραγγελιών σύμφωνα με τις οδηγίες του προϊσταμένου.

  • Συστηματικός έλεγχος και καταγραφή αποθεμάτων.

  • Παραλαβή και οργάνωση εμπορευμάτων.

  • Συγύρισμα και προετοιμασία χώρων αποθήκης για νέες παραλαβές.

  • Διασφάλιση της καθαριότητας και γενικής εμφάνισης των χώρων εργασίας της αποθήκης.

  • Εκτέλεση χρεών διανομέα στις αποθήκες και στους αντιπροσώπους μας στις άλλες πόλεις.

  • Εκτέλεση χρεών ως βοηθός διανομέα.

  • Άλλα συναφή καθήκοντα.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι/ες Λυκείου / Κολλεγίου.

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας & βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας.

  • Βασικές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.

  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

  • Ευχάριστη προσωπικότητα, πρωτοβουλία.

  • Ηθική και εχεμύθεια.

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.

  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση.

  • Κάτοχοι άδειας οδηγού.

Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση και γνώση χειρισμού περονοφόρου (Forklift) θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου βασικού και 13ου μισθού.

  • Ταμείο προνοίας.

  • Πλήρης απασχόληση, από Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 8:00-13.00 - 14.30 - 17:30.

  • 20 Ημέρες ετήσια άδεια με αποδοχές.

  • Έκπτωση στα προϊόντα της Εταιρείας.

  • Επαγγελματική εμπειρία και συνεχής εκπαίδευση σε ένα δυναμικό φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης.

  • Μόνιμη απασχόληση.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 8 Μαΐου στην πιο κάτω ηλεκτρονική διεύθυνση: cvlondou@londou.com

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.