Find a Job

Υπεύθυνος/Υπεύθυνη Καταστήματος (Store Manager)

#PI66421
Type: Full time
Pahit Ice

Κύρια Καθήκοντα:

  • Συνολική διαχείριση του καταστήματος και επίτευξη οικονομικών στόχων σε συνεργασία με την διευθυντική ομάδα.
  • Εξασφάλιση άριστης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας του καταστήματος.
  • Διαχείριση προσωπικού, ρύθμιση του προγράμματος βάρδιας καθώς και καθοδήγηση και εποπτεία νεοεισερχόμενου προσωπικού.
  • Ευθύνη για τον έλεγχο των αποθεμάτων και την απογραφή και για την παραγγελία προμηθειών.
  • Συμμόρφωση με τις πολιτικές και τους κανονισμούς της εταιρείας.
  • Διασφάλιση σωστής εφαρμογής των διαδικασιών ανοίγματος και κλεισίματος.
  • Εργασία σε ευέλικτο εβδομαδιαίο πρόγραμμα, με 4 πρωινές βάρδιες και 1 νυχτερινή βάρδια την εβδομάδα στο κατάστημα.

Προσόντα:

  • Ελάχιστη εμπειρία 3 ετών σε εργασιακό περιβάλλον με αποδεδειγμένη εμπειρία ως επικεφαλής ομάδας ή Υπεύθυνος/η καταστήματος.
  • Αρκετά καλές ηγετικές δεξιότητες.
  • Ισχυρές οργανωτικές δεξιότητες.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων.
  • Αρκετά καλή γνώση Η/Υ.
  • Η κατοχή ή επιδίωξη πανεπιστημιακού πτυχίου ή διπλώματος κολεγίου θα θεωρείται ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών.

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια.
  • Καλοκαιρινό Μπόνους.
  • Χριστουγεννιάτικο Μπόνους.
  • Εκπτώσεις σε προϊόντα της εταιρίας.

Cover letter: (Optional)