Find a Job

Shift Supervisors - Starbucks Limassol

#MC66202
Type: Part time
Marinopoulos Coffee Company Cyprus LTD

H Marinopoulos Coffee Company Cyprus Ltd ζητά να προσλάβει

ShiftSupervisors για τα καταστήματα Starbucks στη Λεμεσό

Κωδ. Θέσης: SSV-LIM

Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης:

Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι/ες για την εξασφάλιση της παροχής άριστης εξυπηρέτησης προς τους επισκέπτες των καταστημάτων, σύμφωνα με τα πρότυπα της Starbucks, μέσα από την αποτελεσματική . Επιπλέον θα εκτελούν διαδικασίες λειτουργίας της βάρδιας τους όπως ενδεικτικά τη διαχείριση των εισπράξεων και ενέργειες που είναι απαραίτητο να γίνουν, κατά το άνοιγμα και το κλείσιμο του καταστήματος. Συμμετέχουν επίσης ενεργά στην παρασκευή των ροφημάτων και την πώληση προϊόντων καφέ και συνοδευτικών προϊόντων φαγητού, διασφαλίζοντας την ταχύτητα και την ποιότητα στην παρεχόμενη εξυπηρέτηση. Μέσα από την εργασία τους οι κάτοχοι των θέσεων θα δημιουργούν για τους επισκέπτες των καταστημάτων μας την εμπειρία Starbucks, όπως αυτή παρέχεται σε όλα τα καταστήματα Starbucks διεθνώς.

Οι κάτοχοι της θέσης θα πρέπει να έχουν:

Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας και διοίκησης ομάδας

Ομαδικότητα

Ικανότητα να μαθαίνουν γρήγορα και να ακολουθούν διαδικασίες

Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Πελατοκεντρική σκέψη

Γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:

Προηγούμενη εμπειρία 2 ετών στο χώρο της εστίασης σε ανάλογη θέση

Οι κάτοχοι των θέσεων:

Θα έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ιδιαίτερα δομημένο περιβάλλον και να γνωρίσουν το τρόπο λειτουργίας ενός παγκόσμιου ηγέτη στο χώρο της εστίασης

Θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν συστηματική εκπαίδευση τόσο σχετικά με την θέση εργασίας τους, όσο και για την απόκτηση λοιπών δεξιοτήτων

Θα έχουν την ευκαιρία να εξελιχθούν εντός του δικτύου των καταστημάτων

Παρέχονται:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών συμπεριλαμβανομένων bonus και tips

Ετήσια άδεια με αποδοχές

13ος μισθός

Δωρεάν ένταξη σε ομαδικό συμβόλαιο ασφάλισης υγείας

Δωρεάν χορήγηση ροφημάτων ανά βάρδια εργασίας

Δωρεάν χορήγηση καφέ ή τσαγιού για κατανάλωση στο σπίτι

30% έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας

Εάν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας και να ζήσεις την εμπειρία Starbucks στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα με e-mail στο jobscy@starbucks.com.grαναγράφοντας τον κωδικό SSV-LIM.