Find a Job

Πωλητές / Πωλήτριες

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NP66122
Type: Full time

Oι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Εξαιρετικής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών με βάση τα πρότυπα εξυπηρέτησης που έχει θέσει η εταιρία
  • Χρήση ταμείου
  • Διασφάλιση της άριστη εμφάνισης και λειτουργικότητας του καταστήματος
  • Διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του καταστήματος
  • Σωστή διαχείριση των αποθεμάτων του καταστήματος
  • Εναρμόνιση με τις διαδικασίες ασφάλειας και υγείας της εταιρίας

Δεξιότητες/Προσόντα υποψηφίου/ας:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Άριστες ικανότητες συνεργασίας και επικοινωνίας
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών με 13ο μισθό.

Mπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email: hr@papantonioubakeries.com ή να επικοινωνήσετε στο 26 600768