Find a Job

Βοηθός αποθηκάριος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LL66067
Type: Full time

Η εταιρεία μας που δραστηριοποιείται στον τομέα της τεχνολογίας & πληροφορικής δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη προσοντούχου/ας στη Λευκωσία για την πιο κάτω θέση.

Καθήκοντα

  • Παραλαβή, αποθήκευση και οργάνωση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή και ετοιμασία παραγγελιών
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Παράδοση παραγγελιών σε πελάτες

Προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Πέμπτη 8:00-16:30 & Παρασκευή 8:00-14:00)
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας
  • 21 μέρες ετήσια άδεια

Παρακαλούμε αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο careers@lasercharge.com.cyαναγράφοντας τον τίτλο της θέσης.