Find a Job

Gevorest - Πωλήτριες / Πωλητές - Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GE66023
Type: Full time

H Gevorest αναζητά Πωλήτριες / Πωλητές για τα κατάστημα της στην Λεμεσό

Βασικές Αρμοδιότητες / Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών / Πωλήσεις
  • Διαχείριση και έκθεση εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή διαδικασιών / συμπλήρωση εντύπων

Δεξιότητες και Προσόντα:

  • Εμπειρία στις Πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Άρτια επαγγελματική συμπεριφορά προς τους πελάτες
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες της εταιρείας

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (με επιπλέον μπόνους)
  • Μισθός 1300 ευρώ (μεικτά)
  • Πενθήμερη/Εξαήμερη εργασία
  • Δωρεάν ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες Ανέλιξης

Βιογραφικά στο email eleni.g@gevorest.com

Τα βιογραφικά που τηρούν τα κριτήρια θα καλεστούν σε προσωπικές συνεντεύξεις.

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.