Find a Job

Πωλητής/τρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VB65928
Type: Full time

Tα αρτοζαχαροπλαστεία Βιέννα ανοίγουν νέες θέσεις εργασίας. Γίνε κι εσύ μέλος της ομάδας μας σε ένα από τα πιο εξελισσόμενα αρτοζαχαροπλαστεία των τελευταίων χρόνων.

Λίγα λόγια για εμάς..

Με περισσότερους από 100 υπαλλήλους στο δυναμικό μας και 4 καταστήματα στη Λευκωσία δεν σταματάμε την προσπάθεια να εξελισσόμαστε και να προσφέρουμε στους αγαπητούς μας πελάτες προϊόντα άριστης ποιότητας. Στηρίζουμε τον κόσμο μας γιατί μόνο μαζί τους μπορούμε να πετύχουμε τους στόχους μας. Μαζί μας εξελίσσεσαι, εκπαιδεύεσαι, μαθαίνεις. Μαζί χτίζουμε το μέλλον μας.

Καθήκοντα:

  • Να εξυπηρετεί τους πελάτες του καταστήματος.

  • Να χειρίζεται σωστά το ταμείο.

  • Να ακολουθεί το πρόγραμμα καθαριότητας που θα του/της δοθεί.

  • Να ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας.

  • Να είναι συνεπής στην τήρηση των διαδικασιών.

  • Να ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες και τις αξίες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Να μιλάει και να γράφει Ελληνικά.

  • Ομαδικότητα και συνεργασία.

  • Δυνατότητα να λειτουργεί κάτω από συνθήκες πίεσης.

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων.

  • 13ος μισθός.

  • Έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας.

  • Εκπαίδευση.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να επικοινωνήσουν στο 22331897 ή με email στο: hr@viennabakeries.com