Find a Job

Λειτουργός Λογιστηρίου (Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AI65910
Type: Full time

Η Atlantic Insurance Company Public Ltd δέχεται αιτήσεις για θέση Λειτουργού Λογιστηρίου στα κεντρικά της γραφεία στη Λευκωσία.

Κωδικός Θέσης: Accounts

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου με γενικό βαθμό 17 και άνω ή αντίστοιχο

  • Κάτοχος LCCI Intermediate / Higher

  • Ακαδημαϊκός τίτλος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

  • Προηγούμενη πείρα λογιστηρίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

  • Καλή γνώση και πρακτική εμπειρία Microsoft Εxcel και Word

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα

  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας

  • Επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα

  • Δημιουργικότητα και ανάληψη πρωτοβουλίας

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση αποδείξεων είσπραξης

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών

  • Παρακολούθηση χρεωστών

  • Συμφιλίωση τραπεζών, προμηθευτών και λογαριασμών του γενικού καθολικού

  • Ετοιμασία επιστολών προς τράπεζες, πελάτες κ.τ.λ.

  • Διενέργεια λογιστικών ελέγχων

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας, 13ος, 75% 14ος μισθός και Ταμείο Προνοίας.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό σημείωμα με τηλέφωνο επικοινωνίας στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@atlantic.com.cy μέχρι τις 12/4/24 (παρακαλούμε όπως αναγράψετε στον τίτλο του email τον κωδικό της θέσης: Accounts)

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?