Find a Job

Oδηγός με Επαγγελματική Άδεια Φορτηγού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ET65854
Type: Full time

OΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ ΦΟΡΤΗΓΟΥ

Η Ε. NEOPHYTOU TRADING, μια εταιρεία που κατέχει κορυφαία θέση στον χώρο της εισαγωγής, επεξεργασίας, πώλησης και διανομής ξηρών καρπών και ξηρών φρούτων, όχι μόνο στην Κύπρο, αλλά και σε διεθνές επίπεδο, κατέχοντας ποσοστό αγοράς 66% στην κυπριακή αγορά, αναζητά επαγγελματία οδηγό διανομέα για τη διανομή των προϊόντων της σε κορυφαίους πελάτες.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Δινομή εμπορευμάτων σε πελάτες - key account.

  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων με ασφάλεια και ακρίβεια.

  • Παράδοση προϊόντων σύμφωνα με το πρόγραμμα και τις οδηγίες.

  • Διατήρηση καλών επαγγελματικών σχέσεων με τους πελάτες.

  • Σωστή διαχείριση των προϊόντων κατά τη μεταφορά.

  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς και τους κώδικες οδικής ασφάλειας.

  • Τήρηση των διαδικασιών της εταιρείας όπως το ωράριο εργασίας και η στολή.

  • Εκτέλεση άλλων καθηκόντων που ανατίθενται από τον προϊστάμενο.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης φορτηγού (Κατηγορία Φ).

  • Απολυτήριο μέσης εκπαίδευσης.

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

  • Δυναμική και φιλική προσωπικότητα.

  • Ικανότητα να αναλαμβάνετε πρωτοβουλία και ευθύνη.

  • Ικανότητα να εργάζεστε υπό πίεση.

  • Ηθική και εχεμύθεια.

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα.

  • Προηγούμενη εμπειρία σε διανομή θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα(σημειώνοντας τη θέση για την οποία εκδηλώνεται το ενδιαφέρον) στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, στην ηλεκτρονική διεύθυνση, όπως πιο κάτω

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

E. Neophytou Trading Co Ltd

Τρικώμου 5, Βιομ. Περιοχή Ιδαλίου, Τ.Κ. 2540, Λευκωσία

Τηλ.: 22433685 Email: hr@serano.com.cy

Website: www.serano.com.cy