Find a Job

Λειτουργός Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#YT65852
Type: Full time

Κύρια Καθήκοντα:

  • Συντονίζει τις καθημερινές λειτουργίες για την εξυπηρέτηση των πελατών με σκοπό την προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας.
  • Διεξάγει τακτικούς ποιοτικούς ελέγχους βάσει με το πελατολόγιο της εταιρείας σε Παγκύπρια βάση.
  • Αναπτύσσει νέες συνεργασίες με υποψήφιους πελάτες με σκοπό την ανάπττυξη του πελατολογίου.
  • Ενημερώνει για τις τάσεις της αγοράς και την παρακολούθηση των πωλήσεων και των υπηρεσιών.
  • Συνεργάζεται με την ομάδα για την ανάπτυξη και την βελτίωση των κατάλληλων στρατηγικών για την αποτελεσματική προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρειάς.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες:

  • Απαραίτητη η κατοχή άδειας οδήγησης (ταχύτητες).
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτώς).
  • Απαραίτητη εμπειρία σε πωλήσεις, προωθήσεις και παρουσιάεις προϊόντων/ υπηρεσιών.
  • Πτυχίο BSc/ ΒΑ στην Διοιίκηση Επιχειρήσεων ή σε σχετικό τομέα, MSc/ MA/ MBA είναι πλεονέκτημα.
  • Καλές επικοινωνιακέ δεξιότητες και διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Καλές γνώσεις Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, etc).
  • Δεξιότητες οργάνωσεις και διαχείρισης χρόνου καθορίζοντας προτεραιότητες.

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας στο οποίο περιλαμβάνει 13ο μισθό.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Το κόστος μεταφοράς καλύπτεται με όχημα της εταιρείας.
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης.

Αιτήσεις:

Εάν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα ευχάριστο σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές αποστείλτετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση info@healthcaretraining.com.cy με θέμα "Λειτουργός Πωλήσεων".

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?