Find a Job

Διανομέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC65844
Type: Full time

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, διεθνή αντιπρόσωπο διανομής προϊόντων επιδιώκει να προσλάβει Διανομέα για μόνιμη απασχόληση στην Λεμεσό και Πάφο.

Ο/Η υποψήφιος/α θα έχει την ευθύνη για την παραλαβή και μεταφορά προϊόντων στη βάση των οδηγιών εργασίας του τμήματος Α&Δ και των κανόνων ασφαλείας που εφαρμόζει.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και παραστατικών από την αποθήκη και παράδοση τους σε πελάτες
  • Ασφαλή φόρτωση και μεταφορά των παραγγελιών σε άριστη κατάσταση στους πελάτες
  • Έλεγχος προϊόντων στην αποθήκη του πελάτη και τοποθέτηση αυτών που λήγουν νωρίτερα σε μπροστινή θέση
  • Παράδοση τιμολογίων και Πιστωτικών Σημειώσεων σε πελάτες
  • Είσπραξη πληρωμών από πελάτες και έκδοση σχετικών αποδείξεων
  • Παραλαβή εμπορευμάτων ή/και επιστρεφόμενων κενών συσκευασίας από πελάτες
  • Εκτέλεση οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων του/της ανατεθούν

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού τύπου Γ / Φ
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη υπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως προτέρημα
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου και πελατοκεντρική προσέγγιση

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 21 μέρες άδεια τον χρόνο
  • Medical Scheme
  • Mobile Allowance
  • Ελκυστικό Ταμείο Προνοίας
  • Bonus
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή) / 40 ώρες τη βδομάδα

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-1324-Del ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη