Find a Job

Οδηγός Trailer (Λεμεσός/Λάρνακα)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC65773
Type: Full time

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, ένας από τους μεγαλύτερους πτηνοπαραγωγούς στην Κύπρο, επιθυμεί να ενδυναμώσει να προσλάβει Οδηγό Trailer με έδρα την Λεμεσό ή Λάρνακα, Κύπρος.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για την φορτοεκφόρτωση και μεταφορά ζωντανών κοτόπουλων από τα κατά τόπους πτηνοτροφεία (φάρμες) προς το πτηνοσφαγείο στην ορεινή περιοχή Λάρνακας και Λεμεσού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια Γ (ΠΕΙ) ή Trailer
  • Προηγούμενη υπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως προτέρημα

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Προσφέρεται πολύ ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων €2,000 – €2,500 μικτά, αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός (με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργοδότησης)
  • Παροχή ιδιωτικού φαρμακευτικού σχεδίου (κάλυψη έως και 50% του ασφαλίστρου) / Medical Scheme
  • Αγορά προϊόντων της εταιρείας σε ελκυστικότερες τιμές
  • Οι θέσεις αφορούν εργασία σε βάρδιες για πλήρη (πενθήμερη) / (Δευτέρα – Κυριακή) / 40 ώρες την εβδομάδα
  • Ωράριο εργασίας:Χειμερινή περίοδος 16:00 - 01:00 / Καλοκαιρινή περίοδος 18:00 - 03:00

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cy αναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-0324-DT ή να καλέσουν στο 22710000.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.