Find a Job

Επαγγελματίας οδηγός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ML65452
Type: Full time

Η Medochemie είναι μια διεθνής φαρμακευτική εταιρεία με γραφεία σε 22 χώρες, η οποία αναπτύσσει, παράγει, εμπορεύεται και διανέμει, επώνυμα αδειοδοτημένα ομοιοδραστικά φαρμακευτικά προϊόντα. Με εργατικό δυναμικό που αποτελείται από 2.000 επαγγελματίες και 13 εργοστάσια παραγωγής, 9 στην Κύπρο, 3 στο Βιετνάμ και 1 στην Ολλανδία, η Medochemie κατατάσσεται ανάμεσα στις κορυφαίες εταιρείες του κλάδου, παγκοσμίως.

Αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση του Επαγγελματία Οδηγού (ΙΧ) για να ενταχθεί στην ομάδα μας, με βάση τα γραφεία μας στην Λεμεσό, Κύπρο.

Καθήκοντα:

  • Παροχή άνετων και αξιόπιστων ιδιωτικών μεταφορών προσωπικού και συνεργατών της Εταιρείας.
  • Παροχή ασφαλή και έγκαιρη μεταφορά των επιβατών στον προορισμό τους.
  • Αρίστη επαγγελματική συμπεριφορά και πελατο-κεντρική προσέγγιση.
  • Διεκπεραίωση οποιασδήποτε εργασίας του ανατίθεται από την Εταιρεία στα πλαίσια των καθηκόντων του.

* Το ωράριο της θέσης λειτουργεί σε ευέλικτη βάση 24/7 από Δευτέρα μέχρι Κυριακή

Προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση, ως οδηγός αυτοκινήτου μεταφοράς προσώπων.
  • Καλός χαρακτήρας με αίσθημα ευθύνης στην διαχείριση εμπιστευτικών πληροφοριών
  • Πολύ καλή προφορική γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας
  • Απαραίτητη προϋπόθεση να είναι κάτοχος λευκού ποινικού μητρώου με χωρίς προηγούμενες καταδίκες σε θέματα οδικής ασφάλειας

Aν γίνεις μέλος της ομάδας μας θα έχεις τα πιο κάτω ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτοαποδοχών με βάση τα προσόντα και την εμπειρία
  • 13ο Μισθό
  • 22 ημέρες πληρωμένη ετήσια άδεια
  • Προαιρετική Συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Tαμείου Προνοίας όπου ο εργοδότης συμβάλλει το 7% του μηνιαίου μισθού
  • Συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης, και στο Εκπτωτικό Πρόγραμμα της Εταιρείας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας

Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τα παραπάνω προσόντα κάντε αίτηση τώρα ανεβάζοντας το βιογραφικό σας παρακάτω ή συμπληρώνοντας την ηλεκτρονική αίτηση.

Βάσει του Γενικού κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (GDPR) τα βιογραφικά/οι αιτήσεις εργοδότησης των ενδιαφερομένων αιτητών διατηρούνται στο αρχείο μας σύμφωνα με την περίοδο συγκατάθεσης τους κατά την υποβολή της αίτησης τους. Ως εκ τούτου σε περίπτωση που έχετε υποβάλει στο παρελθόν το βιογραφικό σας και σας ενδιαφέρει η εν λόγω θέση, αποστείλετε ξανά το βιογραφικό σας.

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με αυστηρή εμπιστευτικότητα. Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μόνο με τους υποψήφιους που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.