Find a Job

Office Administrator (Reception)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP65405
Type: Part time

Μερική απασχόληση στην υποδοχή στα γραφεία μας στην Κοκκινοτριμιθιά

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες γνώσεις χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών και Ms Office (Word, Excel, power point)
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Τυπικότητα και αξιοπιστία
  • Άριστη γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα σε γραμματειακά, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, λογιστική θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση επιθυμητή

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση υποδοχής και καλωσόρισμα επισκεπτών
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Συλλογή δεδομένων ταχογράφων και αρχειοθέτηση αναλύσεων
  • Εβδομαδιαίος έλεγχος και ενημέρωση αρχείου διαφόρων πιστοποιητικών
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και άλλα συναφή καθήκοντα

Ωράριο: Καλοκαιρινό 08:00-14:00 και Σάββατο 08:00-13:00, Χειμερινό: 08:00-13:00

Οι απολαβές θα καθοριστούν ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία (13ος Μισθός, συμμετοχή στο Ταμείο Προνοίας, δωρεάν κατανάλωση παγωτού).

Για περισσότερες πληροφορίεςεπικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66
e-mail: jobs@pandpicecream.com