Find a Job

Business Systems Officer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CT64730
Type: Full time

Η CassandraTradingLtd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας CyprusTradingCorporationPlc, μέλους του Ομίλου CTC, που ασχολείται με την εισαγωγή και διανομή των καπνικών προϊόντων της Philip Morris International & Παπαστράτος ΑΒΕΣ, ζητά στέλεχος για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Ο συγκεκριμένος ρόλος θα εξυπηρετεί όλο το Fast Moving Consumer Goods (FMCG) Unit του Ομίλου CTC, που αποτελείται από τις εταιρείες Argosy Trading Co Ltd, Cassandra Trading Ltd και Artview Co Ltd.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και εφαρμογή νέων και υφιστάμενων επιχειρηματικών συστημάτων (Business Systems), όπως ERP, Business Intelligence και Reporting λύσεις, Salesforce Automation και άλλα
  • Επικοινωνία με χρήστες για την καταγραφή, διερεύνηση και επίλυση προβλημάτων σχετικά με τη σωστή χρήση των συστημάτων πληροφορικής των εταιρειών
  • Εκπαίδευση των χρηστών και δημιουργία εγχειριδίων λειτουργίας των διαφόρων συστημάτων των εταιρειών
  • Παροχή υποστήριξης και βοήθειας των χρηστών στις επιχειρηματικές εφαρμογές και συστήματα
  • Διαχείριση και παραμετροποίηση των software συστημάτων των εταιρειών

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου Πληροφοριακών Συστημάτων ή άλλου σχετικού κλάδου.