Find a Job

Λειτουργός Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#YT63850
Type: Full time

Κενή Θέση Εργασίας:

Η εταιρεία Healthcare Training Ltd, που δραστηριοποιείται στην οργάνωση και διεξαγωγή επαγγελματικών σεμιναρίων, σεμιναρίων Πρώτων Βοηθειών, υλικών πρώτων βοηθειών και Προϊόντων υγιεινής, αναζητά ενθουσιώδη και αφοσιωμένο επαγγελματία για τη θέση Λειτουργό Πωλήσεων, μια πολλά υποσχόμενη ευκαιρία για καριέρα στον τομέα των πωλήσεων.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Συντονίζει τις καθημερινές λειτουργίες για την εξυπηρέτηση των πελατών με σκοπό την προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας.
  • Διεξάγει τακτικούς ποιοτικούς ελέγχους βάσει με το πελατολόγιο της εταιρείας σε Παγκύπρια βάση.
  • Αναπτύσσει νέες συνεργασίες με υποψήφιους πελάτες με σκοπό την ανάπτυξη του πελατολογίου.
  • Ενημερώνει για τις τάσεις της αγοράς και την παρακολούθηση των πωλήσεων και των υπηρεσιών.
  • Συνεργάζεται με την ομάδα για την ανάπτυξη και την βελτίωση των κατάλληλων στρατηγικών για την αποτελεσματική προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες:

  • Απαραίτητη η κατοχή άδειας οδήγησης (ταχύτητες).
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτός).
  • Απαραίτητη εμπειρία σε πωλήσεις, προωθήσεις και παρουσιάσεις προϊόντων/ υπηρεσιών.
  • Πτυχίο BSc/BA στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε σχετικό τομέα, MSc/MA/MBA είναι πλεονέκτημα.
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Καλές γνώσεις Microsoft Office (Word, Excel, Outlook κτλ.).
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου καθορίζοντας προτεραιότητες.

Προσφέρεται:

  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωση.
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας το οποίο περιλαμβάνει 13ο μισθό.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Το κόστος μεταφοράς καλύπτεται με όχημα της εταιρείας.

Αιτήσεις:

Εάν επιθυμείτε να εργασθείτε σε ένα ευχάριστο σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές αποστείλετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση info@healthcaretraining.com.cy με θέμα «Λειτουργός Πωλήσεων».

***Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού***