Find a Job

Ιερά Μητρόπολις Λεμεσού - Γραμματέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA63213
Type: Full time

Η Ιερά Μητρόπολις Λεμεσού ζητά να προσλάβει Γραμματέα για τα γραφεία της στην Λεμεσό.

Καθήκοντα

  • Γραφειακά καθήκοντα
  • Διευθέτηση ραντεβού
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και αλληλογραφίας (email, επιστολές κλπ)
  • Σύνταξη, δακτυλογράφηση εγγράφων
  • Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων

Προσόντα

  • Κατά προτίμηση Φιλόλογος ή άλλο συναφές πτυχίο
  • Η καλή γνώση της αρχαίας ελληνικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Απαιτείται οπωσδήποτε η καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (Επίπεδο TOEFL 500 +, GCE/O level C και πάνω ή άλλο ισοδύναμο προσόν)