Find a Job

Boηθός Αποθηκάριος / Διανομέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ML61448
Type: Full time

Η Medochemie Ltd είναι μια Διεθνής Φαρμακευτική Εταιρεία με έδρα την Κύπρο. Η Medochemie κατασκευάζει ένα ευρύ φάσμα προϊόντων που χωρίζονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες, κατέχει 4355 άδειες κυκλοφορίας και δραστηριοποιείται σε περισσότερες από 107 χώρες σε όλο τον κόσμο. Οι δεκατρείς ξεχωριστές εγκαταστάσεις παραγωγής μας έχουν σχεδιαστεί για να συμμορφώνονται πλήρως με την τρέχουσα Ορθή Παραγωγική Πρακτική (cGMP) της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Είμαστε σε αποστολή να βρούμε Βοηθό Αποθηκάριο / Διανομέα για να ενταχθεί στην ομάδα Πωλήσεων στα γραφεία μας στην Λεμεσό.

Ποια θα είναι τα καθήκοντα σου;

  • Παρέχει βοήθεια στον Αποθηκάριο έτσι ώστε να γίνεται ο έλεγχος και η ετοιμασία των παραγγελιών με σωστό και αποτελεσματικό τρόπο
  • Παραδίδει έγκαιρα και σωστά τις παραγγελίες στους πελάτες και συνεργάτες της εταιρείας
  • Παραλαμβάνει, μετακινεί και φυλάσσει τα φάρμακα που ανήκουν στην αποθήκη σύμφωνα με τις οδηγίες του Αποθηκάριου και τις ανάγκες που παρουσιάζονται στην αποθήκη
  • Συνεργάζεται με αλλους αποθηκάριους της εταιρείας
  • Παραλαμβάνει, αποθηκεύει μεταφέρει το διαφημιστικό προιόν της εταιρείας
  • Διασφαλίζει τη σωστή διεξαγωγή των διαδικασιών όπως αυτές περιγράφονται στα SOP’s
  • Πραγματοποιεί εισπράξεις από τους πελάτες όπως καθορίζονται από το λογιστήριο του τμήματος
  • Αναλαμβάνει oποιαδήποτε καθήκοντα σχετικά με την αποθήκη/διανομή σύμφωνα πάντα με τις ειδικές ανάγκες του Τμήματος Πωλήσεων και της Εταιρείας γενικότερα.

Ποιες δεξιότητες είναι απαραίτητες για να κάνεις αυτή την δουλειά;

  • Aπολυτήριο λυκείου η Τεχνικής σχολής
  • Υπευθυνότητα και ικανότητα οργάνωσης και εργατικότητα
  • Ικανότητα πολλαπλών εργασιών και ικανότητα διαχείρισης χρόνου αποτελεσματικά
  • Ευχάριστος, επικοινωνιακός χαρακτήρας που να μπορεί να λειτουργεί ομαδικά αλλά και ατομικά
  • Άριστη γνώση Αγγλικής & Ελληνικής γλώσσας
  • Iσχυρή εργασιακή ηθική
  • Κάτοχος Λευκού Ποινικού Μητρώου και καμιά προηγούμενη καταδίκη σε θέματα οδικής ασφάλειας

Θα θεωρηθεί πλεονέκτημα εάν έχεις:

  • Οδηγός Περονοφόρου μηχανήματος (reach truck, order picker, stacker, etc.)
  • RF Scanner για απόθεση και συλλογή αποθέματος

Aν γίνεις μέλος της ομάδας μας θα έχεις τα πιο κάτω ωφελήματα:

  • Moναδική Ευκαιρία για καριέρα σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Σύγχρονοκαι Μοντέρνο Περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτοαποδοχών με βάση τα προσόντα και την εμπειρία
  • 13ος Μισθός
  • Πληρωμένη Άδεια
  • Πολλαπλές Δραστηριότητες με την ομάδα
  • Προαιρετική Συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Tαμείου Προνοίας όπου ο εργοδότης συμβάλλει το 7% του μηνιαίου μισθού
  • Συμμετοχή στο Ομαδικό Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης, και στο Εκπτωτικό Πρόγραμμα της Εταιρείας
  • Σύγχρονη και συνεχής εκπαίδευση, ευκαιρίες ανάπτυξης σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τα παραπάνω προσόντα και αυτή η θέση ακούγεται πρόκληση, υποβάλετε την αίτησή σας μέσω του παρακάτω συνδέσμου:

Βάσει του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (GDPR), τα βιογραφικά /οι αιτήσεις εργοδότησης των ενδιαφερόμενων αιτητών διατηρούνται στο αρχείο μας σύμφωνα με την περίοδο συγκατάθεσης τους κατά την υποβολή της αίτησης τους. Ως εκ τούτου, σε περίπτωση που έχετε υποβάλει στο παρελθόν το βιογραφικό σας και σας ενδιαφέρει η εν λόγω θέση, αποστείλετε ξανά το βιογραφικό σας.

Τμήμα: Πωλήσεων

Τοποθεσία: Λεμεσός

Κατάσταση Απασχόλησης: Πλήρης

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με αυστηρή εμπιστευτικότητα. Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μόνο με τους υποψηφίους που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.