Find a Job

Οδηγός Διανομέα-Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SS61170
Type: Full time

S.Symeonides and Sons Ltd

Η εταιρεία S.Symeonides and Sons Ltd – Royale Bakeries, ζητά να προσλάβει:

Οδηγό Διανομέα – στην Λευκωσία

Αρμοδιότητες

  • Διανομή των προϊόντων στους πελάτες της εταιρείας
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης παραγγελιών
  • Παραλαβή Φόρτωση και εκφόρτωση προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση royalebakeries5@gmail.com ή να επικοινωνήσουν για περαιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740617.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.