Find a Job

Sales Assistants – ACCESSORIZE (Λάρνακα / Λεμεσός)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL60715
Type: Full time

To Accessorize Brand λειτουργεί νέα σημεία πώλησης στο MyMall στη Λεμεσό και Metropolis Mall στη Λάρνακα και ψάχνει Sales Assistant για προσωρινή απασχόληση μεταξύ Νοεμβρίου 2023 και Ιανουαρίου 2024.

Απολαβές

Μηνιαίος μισθός €1,200 μεικτά

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζεις την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εφαρμόζεις πρακτικές για αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος και αναπλήρωση προϊόντων
  • Διατήρηση άριστης εμφάνισης του καταστήματος
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Ευελιξία για ωράρια εργασίας σε βάρδιες
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε την αίτησή σας ηλεκτρονικά στο https://voicilamode.com/careers/ ή στείλτε το βιογραφικό σας στο recruitment.arc@voici-la-mode.com με την ένδειξη Ref. ACC/SA/02

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες οι οποίοι πληρούν τα κριτήρια της θέσης.