Find a Job

Τεχνικός Μηχανικός - Ηλεκτρολόγος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#RL57674
Type: Full time

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Προετοιμασία, ρύθμιση και έλεγχος λειτουργίας των μηχανών παραγωγής και συσκευασίας σύμφωνα με τις απαιτούμενες προδιαγραφές χρήσης.
  • Εκπλήρωση προγραμματισμένων εργασιών συντήρησης του εξοπλισμού σύμφωνα με γραπτές διαδικασίες και με βάση τις οδηγίες του Υπεύθυνου Μηχανικού Παραγωγής.
  • Εκτέλεση εργασιών επιδιόρθωσης/αντιμετώπισης προβλημάτων του εξοπλισμού παραγωγής-συσκευασίας.
  • Εκτέλεση εργασιών εγκατάστασης νέου εξοπλισμού
  • Διενέργεια τεχνικών ελέγχων στον εξοπλισμό, με στόχο τη διασφάλιση της αποδοτικής λειτουργίας των μηχανών παραγωγής και συσκευασίας και αναφορά των ευρημάτων στον Υπεύθυνο Μηχανικό Παραγωγής.
  • Τήρηση αρχείων σχετικά με τη συντήρηση και λειτουργία του εξοπλισμού παραγωγής-συσκευασία

Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Σχετικό πιστοποιητικό: Ηλεκτρολογία, Βιομηχανικοί Αυτοματισμοί, Ηλεκτρικές Εγκαταστάσεις
  • Προηγούμενη σχετική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους θα θεωρηθεί προσόν.
  • Ισχυρές τεχνικές, επικοινωνιακές, οργανωτικές δεξιότητες.

Ωφέλη

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων (περιλαμβανομένου του 13ου και 14ου μισθού)
  • Ταμείου Προνοίας
  • Ιατρική κάλυψη,
  • Πρόσβαση στο γυμναστήριο κ.λπ.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να υποβάλουν αίτηση ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας της Remedica www.remedica.eu.