Find a Job

Λειτουργός Λογιστηρίου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KC54413
Type: Full time

Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου από Τουριστικό Γραφείο και Γραφείο Διοργάνωσης Συνεδρίων και Events στη Λευκωσία. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Προσόντα

  • Γνώσεις Λογιστικής επιπέδου LCCI Intermediate
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Word, Excel, Outlook
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σε λογιστήριο
  • Οργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Εμπιστευτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Καθήκοντα

  • Λογιστικές εγγραφές, τήρηση και παρακολούθηση των λογιστικών βιβλίων της εταιρίας
  • Έκδοση, έλεγχος και καταχώρηση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Επικοινωνία και πληρωμές σε προμηθευτές, και συμφωνία υπολοίπων
  • Επικοινωνία και είσπραξη από πελάτες, και συμφωνία υπολοίπων
  • Εξωτερικές εργασίες (τράπεζα, ταχυδρομείο, κλπ)
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Παρακαλούμε όπως στείλετε το πλήρες βιογραφικό σας στο lambros@tamasostours.com.cy.
Μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερωθούν για να προσκληθούν σε συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.